SKABOT S.R.O. - MARKETINGOVÁ PODPORA

Tvrdě pracujeme na tom, abychom pomohli podnikatelům transformovat nákladově náročné procesy, zjednodušit přístup ke konkurenčním zdrojům a zvýšit ziskovost jejich podnikání.
Skabot s.r.o. používá technologii cookies pro lepší online zážitek.
souhlasím
Abychom uspokojili potřeby všech klientů na 100%, vyvíjíme se v naší společnosti i směrem marketingové podpory.

Společnost Skabot s.r.o. může být pro vás užitečná v případě, že Vaše firma potřebuje efektivní reklamní společnost pro Vaše produkty a další zisk z vytváření značky. Máme úspěšné zkušenosti se zaváděním nových produktů / služeb a jejich propagací na rozvíjejících se trzích.

V rámci této jednotky zajišťujeme nejen celý cyklus propagačních akcí, ale také připravujeme studii proveditelnosti pro aktivity vašeho podniku v tržních podmínkách. Podnikatelský plán je vypracován pro existující podnik, nový typ činnosti nebo produktu, pro nový podnik a je nezbytný k určení úrovně životaschopnosti a stability podniku, identifikování silných a slabých stránek společnosti, stanovení rozvojových strategií prostřednictvím systému kvantitativních a kvalitativních ukazatelů poskytovat podporu investorům a akcionářům, snižovat obchodní riziko.

Obraťte se na nás pro radu a naši manažeři zodpoví všechny vaše dotazy.
20
let zkušeností na trhu
4
kontinenty
24/7
neustále k dispozici
NAŠI PARTNEŘI
Spolupracujeme přímo s výrobci v oblasti elektrických výrobků, stavebních zařízení a materiálů, spotřebního zboží a také s distributory v automobilovém průmyslu a medicíně z Číny, Evropské unie a USA.
CANADA
USA
VELKÁ BRITÁNIE
ŠPANĚLSKO
FRANCIE
NĚMECKO
ITÁLIE
RAKOUSKO
ČESKÁ REPUBLIKA
POLSKO
SLOVINSKO
LOTYŠSKO
FINSKO
UKRAJINA
TURECKO
ČÍNA
NAPIŠTE NÁM
SKABOT s.r.o.
V tůních 1770/10,
120 00 Praha
IČ:04899601