SKABOT S.R.O. - IT OUTSOURCING

Tvrdě pracujeme na tom, abychom pomohli podnikatelům transformovat nákladově náročné procesy, zjednodušit přístup ke konkurenčním zdrojům a zvýšit ziskovost jejich podnikání.
Skabot s.r.o. používá technologii cookies pro lepší online zážitek.
souhlasím
Vzhledem k poslání společnosti a hlavní specializaci společnosti Skabot s.r.o. jsme se rozhodli vyvinout další směr - outsourcing IT.

Naše společnost neustále hledá nová modernizovaná řešení, aby vyhovovala potřebám podnikání našich zákazníků, proto pomáháme získávat nejen moderní vybavení, ale i software pro něj, nejen kvalitní výrobky, ale také technickou schopnost ho propagovat.

Dnes již má Skabot s.r.o. širokou základnu spolehlivých a důvěryhodných partnerů, kteří mohou vytvořit jakkoli složitý projekt IT, od vytvoření jakékoli aplikace až k internetové prezentaci. Mezi našimi partnery jsou nejen úspěšné společnosti s celosvětovou reputací a vysoce hodnocené agentury, ale také malé společnosti a rozvojové skupiny, které dokázaly získat pozitivní pověst. Takový přístup k vytvoření základny partnerů nám umožňuje vytvářet příznivé projektové ceny pro naše zákazníky.

Náš tým je vždy připraven pomáhat při hledání úspěšného řešení všech obchodních problémů našich zákazníků a zajistit jejich správnou a včasnou implementaci od počáteční do konečné fáze.
20
let zkušeností na trhu
4
kontinenty
24/7
neustále k dispozici
NAŠI PARTNEŘI
Spolupracujeme přímo s výrobci v oblasti elektrických výrobků, stavebních zařízení a materiálů, spotřebního zboží a také s distributory v automobilovém průmyslu a medicíně z Číny, Evropské unie a USA.
CANADA
USA
VELKÁ BRITÁNIE
ŠPANĚLSKO
FRANCIE
NĚMECKO
ITÁLIE
RAKOUSKO
ČESKÁ REPUBLIKA
POLSKO
SLOVINSKO
LOTYŠSKO
FINSKO
UKRAJINA
TURECKO
ČÍNA
NAPIŠTE NÁM
SKABOT s.r.o.
V tůních 1770/10,
120 00 Praha
IČ:04899601