SKABOT S.R.O. - ŘEŠENÍ NA MÍRU

Tvrdě pracujeme na tom, abychom pomohli podnikatelům transformovat nákladově náročné procesy, zjednodušit přístup ke konkurenčním zdrojům a zvýšit ziskovost jejich podnikání.
Skabot s.r.o. používá technologii cookies pro lepší online zážitek.
souhlasím
Společnost Skabot s.r.o. poskytuje nejen integrovaný přístup k řešení obchodních problémů našich zákazníků, ale také individuální přístup. To znamená, že jsme schopni realizovat projekty podle zvláštních požadavků klienta: například najít výrobce, kteří dokážou vytvořit zařízení podle jednotlivých vzorků nebo šít oblečení podle dříve připravených vzorů.

Abychom mohli realizovat individuální projekt, naši odborníci společně s inženýry našich partnerů shromáždí všechny potřebné informace, provedou nezbytnou analýzu a vypracují technickou dokumentaci, poté vypracují koncept technologického řešení projektu, vypočítají lhůty a tvoří rozpočet.

Náš tým pomůže realizovat váš individuální projekt, získat více příležitostí a více dalších konkurenčních výhod. Za tímto účelem je třeba z Vaší strany podrobný popis vašich potřeb, abychom se s ním předem seznámili, dokázali vyhodnotit naše možnosti a schopnosti. Náš manažer vás poté bude kontaktovat pro projednání všech detailů.
20
let zkušeností na trhu
4
kontinenty
24/7
neustále k dispozici
NAŠI PARTNEŘI
Spolupracujeme přímo s výrobci v oblasti elektrických výrobků, stavebních zařízení a materiálů, spotřebního zboží a také s distributory v automobilovém průmyslu a medicíně z Číny, Evropské unie a USA.
CANADA
USA
VELKÁ BRITÁNIE
ŠPANĚLSKO
FRANCIE
NĚMECKO
ITÁLIE
RAKOUSKO
ČESKÁ REPUBLIKA
POLSKO
SLOVINSKO
LOTYŠSKO
FINSKO
UKRAJINA
TURECKO
ČÍNA
NAPIŠTE NÁM
SKABOT s.r.o.
V tůních 1770/10,
120 00 Praha
IČ:04899601