SKABOT S.R.O. - Dodávka exkluzivního zboží - automatické pokládání lezeckých stěn

Tvrdě pracujeme na tom, abychom pomohli podnikatelům transformovat nákladově náročné procesy, zjednodušit přístup ke konkurenčním zdrojům a zvýšit ziskovost jejich podnikání.
Skabot s.r.o. používá technologii cookies pro lepší online zážitek.
souhlasím
Společnost Skabot má bohaté zkušenosti s obchodováním v různých oblastech. Naši specialisté jsou profesionálové ve své práci. Přesto musí odpočívat, většina volí aktivní odpočinek. Jeden ze zaměstnanců si všiml velmi užitečného produktu pro lezení po stěnách. Jednalo se o automatické jištění pro lezeckou stěnu. V současné době je to nejbezpečnější produkt pro bezpečné lezení po stěnách. Výrobek je univerzální - mohou jej používat osoby s hmotností 20–150 kg.

Po vyhodnocení všech výhod tohoto produktu jsme se rozhodli uspořádat nabídku klientům. Naši specialisté sestavili zákaznickou základnu a vytvořili komerční nabídku pro jejich potřeby. Majitelé sportovních komplexů se o tuto příležitost zajímali a provedli zkušební objednávky. Jelikož se jedná o nový produkt, ve sportovních komplexech tím došlo je zvýšení bezpečnosti klientů. Majitelé tak mohou přilákat větší množství klientů, pro které je bezpečná zábava prioritní.

Pokud potřebujete i Vy prodat produkt v krátké době - neváhejte kontaktovat Skabot.
20
let zkušeností na trhu
4
kontinenty
24/7
neustále k dispozici
NAŠI PARTNEŘI
Spolupracujeme přímo s výrobci v oblasti elektrických výrobků, stavebních zařízení a materiálů, spotřebního zboží a také s distributory v automobilovém průmyslu a medicíně z Číny, Evropské unie a USA.
CANADA
USA
VELKÁ BRITÁNIE
ŠPANĚLSKO
FRANCIE
NĚMECKO
ITÁLIE
RAKOUSKO
ČESKÁ REPUBLIKA
POLSKO
SLOVINSKO
LOTYŠSKO
FINSKO
UKRAJINA
TURECKO
ČÍNA
NAPIŠTE NÁM
SKABOT s.r.o.
V tůních 1770/10,
120 00 Praha
IČ:04899601