SKABOT S.R.O. - Vyhledání dodavatele přírodní vlny

Tvrdě pracujeme na tom, abychom pomohli podnikatelům transformovat nákladově náročné procesy, zjednodušit přístup ke konkurenčním zdrojům a zvýšit ziskovost jejich podnikání.
Skabot s.r.o. používá technologii cookies pro lepší online zážitek.
souhlasím
Společnost Skabot byla oslovena zástupci organizace historických rekonstrukcí s požadavkem na hledání vysoce kvalitní přírodní vlny.

Jedná se o poměrně malý segment na trhu, takže velkoobchodní cena materiálu se nebude příliš lišit od maloobchodního. Rovněž bylo nutné najít dodavatele pro pravidelné nákupy malých zásilek zboží s včasným dodáním.

Provedli jsme průzkum trhu a našli cestu k distributorům, kteří hromadně nabízejí malá množství. Jednali jsme, shromáždili požadované množství a dohodli se na ceně. Skabot pomohl uzavřít smlouvu o spolupráci pro pravidelné dodávky malého množství. Klient navíc získal výhodu v podobě dopravy zdarma.

Společnost Skabot je schopna najít nejvýhodnější nákupní podmínky pro Vaše požadavky!
20
let zkušeností na trhu
4
kontinenty
24/7
neustále k dispozici
NAŠI PARTNEŘI
Spolupracujeme přímo s výrobci v oblasti elektrických výrobků, stavebních zařízení a materiálů, spotřebního zboží a také s distributory v automobilovém průmyslu a medicíně z Číny, Evropské unie a USA.
CANADA
USA
VELKÁ BRITÁNIE
ŠPANĚLSKO
FRANCIE
NĚMECKO
ITÁLIE
RAKOUSKO
ČESKÁ REPUBLIKA
POLSKO
SLOVINSKO
LOTYŠSKO
FINSKO
UKRAJINA
TURECKO
ČÍNA
NAPIŠTE NÁM
SKABOT s.r.o.
V tůních 1770/10,
120 00 Praha
IČ:04899601