SKABOT S.R.O. - Obchodní případ: Vyhledávání místního oblečení

Tvrdě pracujeme na tom, abychom pomohli podnikatelům transformovat nákladově náročné procesy, zjednodušit přístup ke konkurenčním zdrojům a zvýšit ziskovost jejich podnikání.
Skabot s.r.o. používá technologii cookies pro lepší online zážitek.
souhlasím
Close
Klient kontaktoval společnost Skabot s žádostí o vyhledávání místních dodavatelů oděvů. Na evropském trhu oděvů je velmi důležitým faktorem rychlost dodávky. Dříve bylo možné obdržet objednávku z Číny během 20 dní, nyní je však velmi obtížné předpovědět reálnou dodací lhůtu. Vzhledem ke karanténním omezením nemusí být dodávka k některým regionům k dispozici. Schopnost rychle dodávat zboží se stalo vysoce ziskovou činností.

Pro našeho klienta jsme našli místní dodavatele oděvů s vysoce kvalitní elastickou bavlnou. Vybrali jsme nejoblíbenější zboží pro první šarži. Při objednání druhé šarže jsme byli schopni uzavřít dohodu s podmínkami včasných dodávek za velkoobchodní ceny. Náš klient ocenil výhody spolupráce a díky ní byl zároveň schopen zvýšit obchodní obrat o 5% v důsledku rychlých dodávek od místních dodavatelů.
20
let zkušeností na trhu
4
kontinenty
24/7
neustále k dispozici
NAŠI PARTNEŘI
Spolupracujeme přímo s výrobci v oblasti elektrických výrobků, stavebních zařízení a materiálů, spotřebního zboží a také s distributory v automobilovém průmyslu a medicíně z Číny, Evropské unie a USA.
CANADA
USA
VELKÁ BRITÁNIE
ŠPANĚLSKO
FRANCIE
NĚMECKO
ITÁLIE
RAKOUSKO
ČESKÁ REPUBLIKA
POLSKO
SLOVINSKO
LOTYŠSKO
FINSKO
UKRAJINA
TURECKO
ČÍNA
NAPIŠTE NÁM
SKABOT s.r.o.
V tůních 1770/10,
120 00 Praha
IČ:04899601
Made on
Tilda