SKABOT S.R.O. - Obchodní případ: Měřicí přístroje z Itálie - mezinárodní obchod během třetí vlny pandemie "Covid-19"

Tvrdě pracujeme na tom, abychom pomohli podnikatelům transformovat nákladově náročné procesy, zjednodušit přístup ke konkurenčním zdrojům a zvýšit ziskovost jejich podnikání.
Skabot s.r.o. používá technologii cookies pro lepší online zážitek.
souhlasím
Pandemie covid-19 hluboce změnila globální obchod. Objem obchodu podle různých odhadů poklesl o 30-50%. Ani třetí vlny karanténních omezení nevedou k žádnému rozvoji obchodních vztahů.

Specialisté ze Skabotu nadále hledají obchodní příležitosti. Mimo jiné byla společnost Skabot kontaktována s žádostí o nákup vysoce kvalitního měřicího zařízení z Itálie. Cílem bylo vybrat kvalitní samostatná zařízení dobré kvality pro řešení složitých měřicích úkolů.

Naše společnost byla schopna zajistit po konzultaci s výrobci potřebné komponenty. Skabot dohodl podmínky nákupu, pomohl zajisti organizaci přepravy do skladu klienta. Tato objednávka poskytla nové odborné znalosti v oblasti měřicích přístrojů.

Tím, že nás kontaktujete, získáte vynikající služby a finanční záruku kvality našich služeb.
20
let zkušeností na trhu
4
kontinenty
24/7
neustále k dispozici
NAŠI PARTNEŘI
Spolupracujeme přímo s výrobci v oblasti elektrických výrobků, stavebních zařízení a materiálů, spotřebního zboží a také s distributory v automobilovém průmyslu a medicíně z Číny, Evropské unie a USA.
CANADA
USA
VELKÁ BRITÁNIE
ŠPANĚLSKO
FRANCIE
NĚMECKO
ITÁLIE
RAKOUSKO
ČESKÁ REPUBLIKA
POLSKO
SLOVINSKO
LOTYŠSKO
FINSKO
UKRAJINA
TURECKO
ČÍNA
NAPIŠTE NÁM
SKABOT s.r.o.
V tůních 1770/10,
120 00 Praha
IČ:04899601