SKABOT S.R.O. - Hledání zařízení pro ofsetový tisk

Tvrdě pracujeme na tom, abychom pomohli podnikatelům transformovat nákladově náročné procesy, zjednodušit přístup ke konkurenčním zdrojům a zvýšit ziskovost jejich podnikání.
Skabot s.r.o. používá technologii cookies pro lepší online zážitek.
souhlasím
Skabot byl osloven s požadavkem na vybavení firem pro tisk velkých vydání pro různé velikosti papíru. Zákazníka zajímala možnost paralelního ofsetového tisku s kontrolou kvality výrobků. Během několika schůzek jsme zjistili všechny technické požadavky a provozní podmínky.

Započalo hledání výrobce zařízení podle požadavků klienta. Protože jsme znali provozní podmínky, byli jsme schopni najít vhodný model zařízení. Toto je tiskové zařízení vyráběné společností KBA. Umožňuje tisk až osmi tasků, obsahuje vestavěný systém kvality prostřednictvím videorekordéru a nezávisle čistí tiskové válce. Cena nového vzorku přesáhla náš rozpočet. Začali jsme tedy začali hledat kvalitní variantu použitého vybavení. V takových situacích je velmi důležité zajistit, aby zařízení fungovalo v souladu se stanovenými specifikacemi. Za tímto účelem jsme organizovali živé vysílání v době předvádění zařízení.

Zákazník nakonec obdržel potřebné vybavení, které splňovalo jeho požadavky na výrobky.
20
let zkušeností na trhu
4
kontinenty
24/7
neustále k dispozici
NAŠI PARTNEŘI
Spolupracujeme přímo s výrobci v oblasti elektrických výrobků, stavebních zařízení a materiálů, spotřebního zboží a také s distributory v automobilovém průmyslu a medicíně z Číny, Evropské unie a USA.
CANADA
USA
VELKÁ BRITÁNIE
ŠPANĚLSKO
FRANCIE
NĚMECKO
ITÁLIE
RAKOUSKO
ČESKÁ REPUBLIKA
POLSKO
SLOVINSKO
LOTYŠSKO
FINSKO
UKRAJINA
TURECKO
ČÍNA
NAPIŠTE NÁM
SKABOT s.r.o.
V tůních 1770/10,
120 00 Praha
IČ:04899601