SKABOT S.R.O. - Obchodní případ: Možnosti elektronického obchodování

Tvrdě pracujeme na tom, abychom pomohli podnikatelům transformovat nákladově náročné procesy, zjednodušit přístup ke konkurenčním zdrojům a zvýšit ziskovost jejich podnikání.
Skabot s.r.o. používá technologii cookies pro lepší online zážitek.
souhlasím
Elektronický obchod tvoří významnou část maloobchodního prodeje na celém světě. Do roku 2027 bude odvětví elektronického obchodování představovat 591,77 miliardy dolarů.

Abyste mohli efektivně podnikat v oblasti elektronického obchodování, musíte si vytvořit počáteční podnikatelský plán, spočítat zisky a posoudit související rizika. Pokud již máte firemní webové stránky, internetový obchod nebo jiné propagační kanály, měli byste provést jejich audit.

Všechny další kroky v elektronickém obchodování by měly být provedeny až poté, co se rozhodnete, jaký produkt a komu prodáváte; pochopíte, kdo je váš zákazník; "nakreslíte" portrét svého zákazníka; vyberete si svou niku a rozhodnete se, co budete prodávat - specializovaný produkt nebo masový trh. Teprve poté se můžete rozhodnout, jaká marketingová a reklamní opatření je třeba přijmout, abyste co nejrychleji dosáhli zisku, zvýšili prodej, udrželi si zákazníky a předstihli konkurenci.

To vše je nezbytné k tomu, aby webové stránky, které jsou hlavním nástrojem propagace vašeho podnikání, fungovaly a přinášely zisk. K tomu je třeba, aby byly webové stránky pro spotřebitele uživatelsky přívětivé a funkční. A jeho obsah (texty, fotografie, videa) by měl ovlivnit rozhodování cílové skupiny, motivovat ji k nákupu reklamou, slevami a akcemi a vyvolat u potenciálních zákazníků potřebu tohoto produktu.

Pokud si nejste jisti perspektivami této oblasti a nejste schopni shromáždit potřebné informace o konkurenci a dodavatelích, mohou vám pomoci marketéři a analytici společnosti Skabot s.r.o..

20
let zkušeností na trhu
4
kontinenty
24/7
neustále k dispozici
NAŠI PARTNEŘI
Spolupracujeme přímo s výrobci v oblasti elektrických výrobků, stavebních zařízení a materiálů, spotřebního zboží a také s distributory v automobilovém průmyslu a medicíně z Číny, Evropské unie a USA.
CANADA
USA
VELKÁ BRITÁNIE
ŠPANĚLSKO
FRANCIE
NĚMECKO
ITÁLIE
RAKOUSKO
ČESKÁ REPUBLIKA
POLSKO
SLOVINSKO
LOTYŠSKO
FINSKO
UKRAJINA
TURECKO
ČÍNA
NAPIŠTE NÁM
SKABOT s.r.o.
V tůních 1770/10,
120 00 Praha
IČ:04899601