Tvrdě pracujeme na tom, abychom pomohli podnikatelům transformovat nákladově náročné procesy, zjednodušit přístup ke konkurenčním zdrojům a zvýšit ziskovost jejich podnikání.

O NÁS

Skabot s.r.o. používá technologii cookies pro lepší online zážitek.
souhlasím
Close
Skabot s.r.o. - oficiální zprostředkovatel a nejlepší mechanismus pro nákup a propagaci zboží na rozvíjejících se trzích.

Společnost byla vytvořena s cílem pomoci majitelům podniků optimalizovat jejich práci a zjednodušit přístup ke všem potřebným zdrojům a shromažďovat všechny možnosti na jednom místě.

Skabot s.r.o. poskytuje integrovaný přístup ke zvyšování ziskovosti malých, středních a velkých podniků. Náš tým Vám může pomoci při hledání a výběru konkurenčních produktů pro jakoukoli fázi výroby vaší společnosti, pomůže vytvořit speciální technickou podporu pro hotový produkt ve formě softwaru, aplikací, webů. Také implementuje jakýkoli produkt Vaší společnosti na jakýkoli trh, a to s využitím všech účinných vylepšení reklamních kanálů.

Ve společnosti nejsou žádní všeobecní odborníci, každý zaměstnanec je odborník pouze v úzkém oboru, kde má mnohaleté úspěšné zkušenosti. To nám umožňuje sestavovat efektivní týmy odborníků a plnit všechny úkoly klientů na nejvyšší úrovni.

Odborníci společnosti Skabot tvrdě pracují na tom, aby zlepšili poskytované služby a hledali nové příležitosti, aby dokázali 100% uspokojit cíle podnikání našich zákazníků. Kvalitní zpracování a individuální přístup jsou principy naší práce.

Zaměstnanci naší společnosti Skabot vždy pracují naplno – naplno vždy přistupují i ke spolupráci s našimi partnery. Ceníme si touhy vyvíjet a zavádět nové technologie, zlepšovat dovednosti a rozšiřovat příležitosti. Snažíme se být nejlepší a pracovat jen s nejlepšími!

20
let zkušeností na trhu
4
kontinenty
24/7
neustále k dispozici
NAŠI PARTNEŘI
Spolupracujeme přímo s výrobci v oblasti elektrických výrobků, stavebních zařízení a materiálů, spotřebního zboží a také s distributory v automobilovém průmyslu a medicíně z Číny, Evropské unie a USA.
CANADA
USA
VELKÁ BRITÁNIE
ŠPANĚLSKO
FRANCIE
NĚMECKO
ITÁLIE
RAKOUSKO
ČESKÁ REPUBLIKA
POLSKO
SLOVINSKO
LOTYŠSKO
FINSKO
UKRAJINA
TURECKO
ČÍNA
NAPIŠTE NÁM
SKABOT s.r.o.
V tůních 1770/10,
120 00 Praha
IČ:04899601
Made on
Tilda